grafik

Výsledky 1. soutěže

Děkujeme moc všem, kdo si našli čas na naši  soutěž! Než se dostaneme k tomu, kdo vlastně vyhrál, můžete si prohlédnout grafické znázornění časového rozložení toho, jak nám chodily vaše odpovědi.

grafik

Celkem se nám sešlo 333 odpovědí. Abychom provedli naprosto nestranný výběr, vytvořili jsme tabulku a každé odpovědi jsme přidělili číslo podle toho, v jakém pořadí nám dorazila.

tabulka

První řádek tabulky tvořily popisky sloupců a celkem bylo 333 odpovědí, úkolem tedy bylo vylosovat číslo v intervalu mezi 2 a 334. K vygenerování náhodného čísla jsme použili generátor Random. org, který nám po zadání poskytl následující výsledek:

random

Výhercem je tedy 298. účastník soutěže, který vyplnil správně všechny odpovědi v 18.8.2013 22:26:48, s emailem bartonikovaa@g*****.com. Výherci nebo výherkyni moc gratulujeme a dále prosíme, aby nás kontaktoval/a na emailu info@pogo.cz, abychom mohli předat náhrdelník.

Nevyhráli jste? Není všem dnům konec! Už brzy chystáme další soutěž, takže nás bedlivě sledujte na Facebooku, Twitteru nebo Google +, ať o ní nepřijdete.

A ještě něco: pro všechny účastníky soutěže jsme připravili tuto malou pozornost:
slevu 15 % na veškerý sortiment. Stačí, když na konci nákupu na POGO.cz vložíte do políčka na slevový kupón kód soutez a sleva se automaticky započítá.

kupon

Můžete tak například při koupi tohoto prstenu od AVRO ušetřit příjemnou částku 2800 Kč. Nabídka je časově omezená – slevy platí do středy 4. září 2013.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>